Altın Sarısı Lens Renkleri & Markaları ve Fiyatları

Altın Sarısı Lens Renkleri & Markaları ve FiyatlarıAltın sarısı renkli lensler son yıllarda hem dünyada hem de ülkemizde en popüler kozmetik ürünlerinden biri haline geldi. Altın sarısı renkli lenslerin bu popülaritesinin ardındaysa gayet basit bir açıklama yer alıyor. Bildiğiniz üzere lens seçimi yaparken yalnızca gözünüzün yapısına uygun bir lens almanız tek önemli kriter değildir. Renkli lensleri kullanarak kusursuz güzelliği yakalamak istiyorsanız bundan fazlasına ihtiyacınız var.Renkli lens kullanıcılarının lensleriyle birlikte en güzel görünüme kavuşabilmeleri için lens renklerinin cilt renk tonuyla uyumlu olması da oldukça önemli. Altın sarısı lens renkleriyse çoğunlukla kapalı renk tonuna sahip kişilerde ve özellikle esmerlerde harikalar yaratıyor. Ülkemiz ve dünya genelindeki birçok insanın da kapalı renk cilt tonuna sahip olduğunu düşünürsek altın rengi lenslerin neden bu kadar popüler olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Bu tondaki renkli lenslerin diğer renk seçeneklerine göre daha kolay öne çıkıyor olmasının bir diğer nedeni de elde edilen görüntünün sadeliği ve doğallığıdır. Esmer tenliler doğrudan mavi lens ve buz mavisi tonlarını denediğinde doğallıktan son derece uzak ve gerçekçi olmayan görüntüleriyle baş etmek zorunda kalıyor. Oysa altın rengi lensler tam aksine hem doğal görünüyor hemde istenilen gerçeklik çıtasını yakalamayı başarıyor.

Siz de esmerseniz veya esmer sayılabilecek koyu ton cilt rengine sahipseniz altın sarısı lensli renkleri deneyerek istediğiniz güzelliği yakalayabilirsiniz. İyi ama hangi lensi seçeceğinizi bilmiyor musunuz? O halde ülkemizde kolayca bulup satın alabileceğiniz altın rengi lens markalarına hemen aşağıdaki listemizden göz atabilirsiniz;

1: Solitica‘nın Ocre veya Verde renkleri fazla koyu olmayan ve tercih edilebilir altın sarısı renkli lenslerdir. Bu renkleri denemenizi şiddetle öneririz. Özellikle ten tonunuz biraz açık ise koyu renk tonları yerine bu iki seçeneği göz önünde bulundurabilirsiniz.

2: Bausch + Lomb Natural Look serisinin içerisinde yer alan Hazel kod isimli ve altın sarısı renk tonu her koyu cilt tene uyum sağlayabilecek bir lens seçeneğidir.

3: Sophistic üreticisinin Gold olarak belirttiği lens rengi de yine en çok tercih edilen ve en doğal görünümü yansıtan altın rengi lenslerden biri.

4: Freshlook Color Blends altın rengi lensler açısından en güzide renklere sahip olan renkli lens üreticisidir. Bu serinin içerisinde yer alan Pure Hazel ve Honey renkleri tam olarka bal sarısı rengindendir ve istediğiniz altınsı görünümü verebilecek niteliğe fazlasıyla sahiptir.

5: Air Optix Colors serisi içerisinde deneyebileceğiniz oldukça kaliteli bir Honey kod adlı altın rengi sarısına yakın lens seçeneği bulunuyor.

Tüm bu renk alternatiflerinin yanı sıra dilerseniz Renkli lens kataloğu sayfamıza da ulaşarak tüm lens markalarının renklerini öğrenebilir ve hangi lens markasının hangi lens rengini satın almalıyım sorunsalını aklınızdan çıkartabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM