Astigmatlı Lens Fiyatları Ve Kampanyaları

Astigmatlı Lens Fiyatları Ve KampanyalarıGöz ile ilgili sorunlardan söz edildiğinde halk içinde en çok görülen görme bozuklukları arasında miyopi, hipermetropi ve astigmatizm rahatsızlıkları gelmektedir. Bu rahatsızlıklar genetik, günlük yaşam ve yaşlanma ile alakalı olup bazen sadece birinin tetikleyici etkisi bazen de bütün faktörlerin birlikte oluşturduğu etki ile oluşmaktadır. Bunlar içerisinde astigmatizm önemli bir yer tutmaktadır. Göz korneasının yapısal bozukluğundan kaynaklanan bir görme kusuru olan astigmatizmde bulanık görme gibi sorunlar görülmektedir. Bu sorun günümüzün gelişmiş teknolojisi ile kolaylıkla cerrahi bir operasyonla çözülmekle birlikte astigmatlı lens nedir sorusuna cevap veren torik kontakt lens kullanılarak da günlük yaşama devam edilebilir.Kontakt lensler içinde torik kontakt lenslerle astigmat olan kişiler görme kusurlarını iyileştirebilirler. Bu açıdan birçok firma üretim yapmakta olup birbiri ile yarışmakta ve lens fiyatları değişmekte olup çeşitli kampanyalar da yapılmaktadır. Günümüzde birçok optik mağazası farklı astigmatlı lens fiyatlarına sahiptirler. İnternetten alışverişi tercih edenler için genelde güvenilir siteler en uygun fiyatta ve iyi kalitede astigmatlı lenslerin satışı ve astigmatlı lens kampanyaları yapmaktadırlar.

Astigmatlı Lens Fiyatları

Lensmarket.com sitesinde ortalama astigmatlı lens fiyatları şu şekilde belirtilmiştir;

  • Softlens ASTIGMATISM Toric Lens 84,90 TL
  • Air Optix + Air Optix Toric Lens 269,90 TL
  • Air Optix Night and Day AQUA ASTIGMATISM Toric Lens 99,90 TL,
  • Pure Vision 2 HD ASTIGMATISM Toric Lens 89,90 TL
  • Rainbow SL 45 Toric Lens 119,90 TL
  • Oasys + Oasys Toric Lens 274,90 TL

Astigmatlı Lens Kampanyaları

fiyatlara sahiptirler. Lens fiyatlarına ek olarak birçok kampanya da mevcuttur. Bu kampanyalar ise şu şekildedir;

  • Bio True One Day günlük astigmatlı lens %22 oranında bir indirime sahiptir. Bunun yanında yıllık Pure Vision 2 HD kombi set 4 kutu ürünü %23 indirim oranı ile 306,40 TL yerine 234,90 TL fiyatına sahiptir. Buna ek olarak Atasun Optik’in mağazalarının tümünde geçerli olan 1 fiyatına 2 lens kampanyası da değerlendirilebilir.

Bununla birlikte astigmatlı lens fiyat aralığı genel olarak 69 TL’den başlamakta olup adet başına 119 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM