Bal Rengi Lens

Bal Rengi LensKozmetik amaçla satışı yapılan birçok farklı renkli lens seçeneği var. Bu renkli lens seçenekleri arasından en popüler olanlarından biri de hiç kuşkusuz bal rengi lensler. Bal rengi lensler hem göz içerisinde doğal bir uyum sağladığı hem de dışarıdan son derece doygun bir görüntü vermesi nedeniyle kozmetik amaçla lens tercihi yapan birçok kullanıcının ilk tercihi arasında yer alıyor. Siz de bal rengi lensler hakkında kafanızda soru işareti barındırıyorsanız bu yazımız size fazlasıyla yardımcı olacak demektir.Neden Bal Rengi Lens Tercih Edilmelidir?

Esasen bal rengi lens her tür kullanıcının tercih edebileceği bir lens türü değildir. Birçok kişi mavi lens veya yeşil lens renkleri üzerinden tercih gerçekleştirir. Sizin bu lens tercihleri yerine bal rengi lensi seçmeniz sürüden ayrılmanız ve farklı bir seçim yapmanız anlamına gelir. Ayrıca bal rengi lens için doğru şartları da taşıyorsanız bu renk kesinlikle size çok doğal bir görünüm kazandıracaktır.

Bal Rengi Lensi Kimler Kullanmalı?

Bal rengi için sahip olmanız gereken en iyi göz rengi ela ve elaya çalınık koyu göz rengi tonlarıdır. Bu renk tonları bal sarısı veya altın sarısı lens seçenekleri ile harika bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Zira, bal rengi lens kullandığınız lensin alt katmanında kalan renk de aslında bal renginin birkaç ton kapalısı olduğu için lens gözünüzde sırıtmayacaktır.

kaverengi gözde bal rengi lens
Kahverengi göz rengine sahip birinin tercih ettiği bal rengi lensin görünümü

Tabii bir de açık renk tonları göz rengi tonuna sahip olmasına karşın altın sarısı renk tercihi yapmak isteyen kişiler var. Bizim önerimiz şayet gözleriniz yeşilse şansınızı denemeniz yönünde olacaktır. Fakat mavi renk gözleriniz varsa altın sarısı ve bal rengi lensler sizin en son denemeniz gereken lensler olacaktır.

Kahverengi ve ela gözde bal rengi nasıl durur?

Neyse ki bu konuda merakınızı giderecek türden bir görsel yakalamayı başardık. Aşağıda yer almakta olan görsel içerisinde kahverengi göze takılan bal rengi lensten sonra nasıl bir görünüm elde edildiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Tabii, uzaktan bakıldığında detaylar daha çok kaybolacak ve lens çok daha doğal bir görünüm kazanacaktır.

kahverengi-göz-balrengi

Hangi bal rengi lens marklarını satın alabiliriz?

Bal rengi isteyen biriyseniz şanslısınız. Çünkü hem renkli hem de renkli numaralı lensler arasında en popüler seçeneklerden biri de bal rengi lensler. Yani bu nedenle tercih edebileceğiniz birçok farklı lens markası var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Freshlook Markasının ColorBlends serisindeki altın sarısı tonları ve bal rengi lensi
  • Air Optix Colors Markasının bal rengi lensi
  • NeoCosmo markasının bal rengi lens seçeneği (2 Ton renk ve 3 ton renk serisine bakabilirsiniz.)
  • Solotica markasının özel bal rengi serisi
  • Bausch+Lomb markasının Natural Look serisindeki bal rengi
  • Sophistic Lens markasının bal rengi
  • Elite Line bal rengi (hazel olarak da geçiyor.)
  • Fantasy Line markasının koyu bal rengi

Reçete olmadan Bal rengi Lens nasıl satılır?

Normal şartlarda reçetesiz lens satışı yasak fakat numarasız renkli lensleri yine de internet üzerinden satış yapmakta olan lens satışı yapan firmaları aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

1 Yorum

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM