Buz Mavisi Lens Alacaklara Tavsiyeler

Buz Mavisi Lens Alacaklara TavsiyelerBuz mavisi lensler en çok bayanların ilgisini toplamaktadır. Nedeni ise buz mavisinin pırlanta rengi tonlara sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer buz mavisi bir lens kullanmak istiyorsanız, sizin de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.Bilmenizde fayda var diyoruz ve birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Buz mavisi kontakt lensler hemen her göz rengiyle kullanılabilir. Eğer buz grisi ve buz renk kuşağındaki renklerin ışıltısına sahip olmak istiyorsanız, gözlerinizin kahve, koyu kahve ve siyah renk olması gerekiyor çünkü bu lensler en çok kendini kapalı renk gözde belli ediyorlar.

Bütün kristalize renklerin koyu renkte açığa çıktığı buz mavisi lensler, koyu renk göze sahip kişilerde daha ilgi çekici durmaktadır. Hem bakışlarınızın gücünü arttıracak hem de istediğiniz göz rengine kavuşmanızı sağlayacaktır. Açık göz rengine sahip kişiler de elbette kullanabilirler. Doğal bir görünüm oluşturacaktır.

Kontakt lens üreticisi Diamond Colors bayanların doğal görünüm ve doğal bakış isteklerini göz ardı etmemiş ve her göz rengi için daha doğal görünüm verebilecek kontakt lens çalışmalarına başlamıştır. Çok kısa sürede piyasaya sürülecek olan kontakt lenslerin isimleri aşağıdadır.

  • Diamond Light Gray
  • Diamond Two Baby Blue
  • Diamond Two Handmade Ice Blue
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM