Dijital Lens Kaplarıyla Gün Unutmaya Son

Dijital Lens Kaplarıyla Gün Unutmaya SonLenslerle ilgili sürekli olarak kullanıcılarımıza bilgiler aktarıyor ve çoğunlukla lens kullanımı hakkında merak edilen sorulara yanıt getirmeye çalışıyoruz. Bu yazımız ise şimdiye kadar yayınlamış olduğumuz yazılarımızdan kesinlikle çok farklı olacak. Çünkü bu sefer hem bir sorunu çözecek hem de bir ürünü önereceğiz.Kontakt lens kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri de iki haftalık veya aylık kontakt lenslerin kullanım süresinin takibini gerçekleştirmektir. Sürekli olarak kontakt lenslerinizin gününü takip etmeniz ve lenslerinizin günü dolduğunda değişimini yapmanız gerekir. Artık her ne kadar birçok kişi bu takip işlemini yapmak için ajanda uygulamalarını kullanıyor olsa dahi geliştirilmiş çok daha pratik çözümlerin olduğu da kesin.

dijital-lens-kabı

Bu pratik çözümlerden biri de elektronik lens kabı. Bu lens kapları tamamen antibakteriyel malzemelerden üretiliyor ve üzerinde 14 gün ile 30 günlük sayaç seçenekleri bulunuyor. Lenslerinizin süresine göre bir seçim yaptığınızda sayaç saymaya başlıyor ve lenslerinizin kullanım süresi dolduğunda sizi uyarıyor. Böylece sürekli kontakt lenslerinizin takibini gerçekleştirme zorunluluğundan da sizi kurtarmış oluyor.

Amerika ve diğer birçok Avrupa ülkesinde satışta olan elektronik lens kapları şuan için maalesef ülkemizde satışta bulunmuyor. Yine de tercih edeceğiniz yurt dışı kaynaklı alışveriş siteleriyle bu lens kaplarından bir tane kolayca satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM