En Güzel Lens Renkleri Hangileridir?

En Güzel Lens Renkleri Hangileridir?Güzellik veya güzel, bunların elbette sizde ne kadar ince sınırlara sahip çizgiler olduğunu biliyorsunuz. Tamamen soyut olan bu iki kavram kişiden kişiye tamamen farklılık gösterebiliyor. Yine de insanların belli bir çoğunluğunun seçimlerinin aynı olması bizlere nelerin daha çok beğenilen olduğunu anlama konusunda fazlasıyla fikir verebiliyor.Öyleyse kontakt lenslerde durum nedir bilmek ve bu durumdan hareketle renkli kontakt lenslerinizi satın almak istemez misiniz? Elbette istersiniz. Bu konuda yapılan bir araştırma ve ellisi erkek ellisi kadından oluşan bir topluluğa en güzel renkli lens rengi nedir? sorusu soruldu ve muhtemelen sizin de tahmin edeceğiniz veya yaklaşacağınız cevaplar elde edildi.

mavi-lens

Öncelikle listemizin birinci numarasıyla başlayalım. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere hem en çok tercih edilen hem de erkeklerin ve kadınların bu konudaki ortak kararlarından biri mavi kontakt lensler oluyor. Mavi, hem gök yüzünün hem de denizin rengi. İnsanların bu iki manzarayı da oturup saatlerce izleyebilecekleri gerçeğini düşünürsek ilk renk tercihi elbette sizi şaşırtmamalıdır. Yani, şayet ten ve saç renginiz de el veriyorsa renk tercihlerinizin birinci sırasında maviyi koyabilirsiniz. Mavi, azınlıkta olan göz renklerinden biri olması nedeniyle de oldukça dikkat çekebiliyor.

Tavsiye yazımız; Mavi Lens Seçimi

Tavsiye yazımız; Mavi Lens Fiyatları

Tavsiye yazımız; Buz Mavisi Lens Alacaklara Öneriler

yesil-renkli-lens

Listemizin ikinci sırasındaysa doğanın ve birçok kişi için güzelliğin rengi olan yeşil renkli lensler yer alıyor. Yeşil hem doğanın rengi olması hem de bakışlara kattığı doygunluk nedeniyle çok fazla seviliyor ve sıklıkla tercih ediliyor. Esmer veya açık tenli olmaksızın herkesin tercih edebiliyor olması da bu lenslerin öne çıkıyor olmasının bir başka nedeni.

Tavsiye Yazımız; Yeşil Lens Alacak Esmerler için Öneriler

Tavsiye Yazımız; Yosun Yeşili Lens

altin-rengi-lens

Son sıradaysa popüler göz renklerinden en nadir bulunanı fakat özellikle esmerler için harikalar yaratan altın sarısı renkli lensler yer alıyor. Özellikle Twilight gibi yapımlardan sonra esmerlerin kullandığı altın renkli lenslerin daha da ilgi çekici hale geldiğini de unutmamak gerekiyor.

Test sonucunda öne çıkan ve hem popüler olup hem de en çok sevilen kontakt lens renkleri bunlar. Peki, sizin favoriniz hangisi?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM