En Kaliteli 5 Kontakt Lens Markası

En Kaliteli 5 Kontakt Lens MarkasıGöz sağlığı en çok dikkat etmeniz gereken ve kesinlikle şakaya gelmemesi gereken sağlık konuları arasında yer almaktadır. Bu nedenle gözleriniz için kullandığınızı gözlük, lens gibi ürünlerin kalitesine ve güvenilirliğine ayrıca özen göstermeniz gerekmektedir. Özellikle göz bozukluklarını gidermek için kullanılan lenslerin, bir anda gözleriniz için daha büyük bir kabusa dönüşmesine engel olabilmek için doğru lens seçimine ayrıca dikkat etmeniz gerekmektedir. Peki hangi lens markaları sizin için en iyisi? Hadi gelin bir göz atalım.Acuvue Oasys

Kontakt lens için öneriler arasında adına en çok rastlayacağınız ve kullananların en çok memnun kaldığı ürünlerin arasında Acuvue Oasys lensler gelmektedir. markanın günlük, aylık ve yıllık kullanım imkanı tanıyan lensleri, uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Ayrıca set halinde alım imkanı da bulunan bu lens markası, set halindeki alımlarda lens suyu ve saklama kutusu hediyeleri gibi promosyonlar da yapmaktadır. Kontak lens kullanacaksanız kesinlikle il düşünmeniz gereken alternatifler arasında Acuvue Oasys lensler gelmektedir.

Purevision

lens-markalari

Kontakt lens için öneriler konusunda en çok tercih edilen bir diğer marka Purevision Multifocal’dır. Bu markanın özelliği lens içeriğinin %36 kadarının su olmasıdır. böylelikle son derece sağlıklı bir kontak lens kullanımı sunan marka, ayrıca göz bozukluklarında ve numara alternatifinde oldukça fazla çeşit de sunmaktadır.

Biofinity XR

Bir diğer önemli lens markası Biofinity XR. Biofinity XR lensleri özellikle lens kullanımına yeni başlayan hastaların tercih ettiği kontak lenslerden biridir. Bu markanın lensleri aquaform teknolojisi ile üretilmekte ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Air Optix

Air Optix Plus, kontak lens kullanımının önemli markalarından bir diğeridir.  Bu lensler yüksek nemlilik oranı ile, gözde kuruluğu en aza indirebilmesi bakımından önemlidir. Ayrıca lens ömrü süresinde ilk günden son güne kadar formunda bozulma olmadan kullanabileceğiniz kaliteli ve sağlıklı bir üründür.

Dailies Aqua

Kontak lenslerde bir diğer önemli marka, Dailies Aqua’dır. Dailies Aqua yine nem kapasitesi ile öne çıkan lensler arasında yer almaktadır. Her göz kırpışta kendini yenileyen nem oranı sayesinde gün boyu kuruma yapmadan kullanılabilir lenslerden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM