Hareli Gri Lens

Hareli Gri LensHareli Gri Lens birçok lens kullanıcısının kozmetik amaçlı kullanımda en şık bulduğu renk lensi seçenekleri arasında yer alıyor. Peki, hareli gri lens gerçekten sizde sandığınız kadar iyi duracak mı ve ülkemizde şuan için hangi markaların bu renkte lens seçeneği olduğunu bilmek istemez misiniz? Tamam, o zaman yazımızı okumaya devam edin.Hareli gri lens genellikle koyu ve açık tenliler fark etmeksizin kullanılabilecek bir tercihtir. Özellikle açık renk tenlerine sahip olan kişilerde daha fit bir görünümün ortaya çıkmasına yardımcı olacak bu lens rengini seçmeden önce bilmeniz gerekenler var. Hareli Gri lens seçeneği genellikle koyu göz rengine sahip olan kullanıcılar için idealdir. Örneğin; ela ve kahverengi gözler için gri renk seçeneği gerçekten harika olabilir. Fakat mavi ve özellikle açık mavi göz rengine sahip olanlarda ise çoğu zaman hareli gri lens büyük bir hüsrana dönüşebilir.

Hareli gri lens kullandığınızda koyu renk göz tonlarında hemen aşağıdaki bayandaki gibi doğal ve bir o kadar da çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca makyaj ustalığınıza da güveniyorsanız gri tonlarının önde olduğu bir makyaj stili kullanarak kontakt lenslerinizin çok daha doğal bir görünüme sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hareli gri lens koyu ten

 

Evet, bu bayan esmer ve koyu tenliler aynı zamanda da koyu renk gözlere sahip olanlar için önemli bir örnek olarak görülebilir. Bir diğer önemli örneğe ise hemen biraz sonra aşağıda tekrardan değineceğiz. Gri lens seçimi yaparken hareli bir modele yönelmeniz altta kalan göz renginizin kapanmasına yardımcı olacaktır. Haresiz olanlarda ise doğal bir görünümden biraz uzaklaşabilir yine de kaliteli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Açık ten rengine sahip bayanlarda ise hareli gri lens tıpkı aşağıdaki örnekte olduğu gibi görünecektir;

Hareli gri lens

Peki, bunları anladık o zamanda biraz markalara gelelim;

Hareli Gri Lens Markaları

Aşağıda yer verdiğimiz lens markalarının gri renk tonlarına bakarak size en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizin renkli lens bölümünde tüm bu lenslerin nasıl bir görünüm vereceğini de görebilirsiniz;

Freshlook One Day: Gri lens seçeneğini deneyebilirsiniz. Hareli olanlarından seçim yapmayı unutmayın.

Freshlook Color Blends: Bu serinin içerisinde de yine dikkatinizi çekmeye yardımcı olacak gri lensler mevcut.

Bausch Lomb Amazon Serisi: En çok tercih edilen Amazon serisinde gerçekten dikkatinizi çekebilecek bir gri lens sizi bekliyor.

Air Optix Colors: 2 farklı Gri lens seçeneği mevcut.

Neo Cosmo: 2 farklı serisi içerisinde de ayrı ayrı gri renk lensler mevcut.

Solotica Natural Colors: Sıklıkla tercih edilen markanın birçok serisinde isteyebileceğiniz gri lens var.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM