Hidrocor Solotica Modelleri Kataloğu

Hidrocor Solotica Modelleri KataloğuLens Kullanımı

Lens kullanımı günden güne artmaktadır. Hem gözlerinde hastalık olan kişiler hem de estetik olarak değişiklik yapmak  isteyen kişiler tarafından kullanımı tercih  edilmektedir. Hem numaralı hem numarasız, hem renkli hem renksiz birçok lens çeşidi bulunmaktadır. Görme bozukluğu çeken birçok kişi lens ya da gözlük takmalıdır. Ancak çoğunlukla, estetik durması açısından gözlük yerine lens tercih edilir. Gözlerinde herhangi bir problem  olmayan kişiler  ise farklı göz renkleri denemek amacı ile lens kullanmaktadır. Önemli olan konulardan bir tanesi  ise bu lenslerin doktor kontrolünde kullanılması. Aksi  takdirde gözlere zarar verme  olasılığı ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca lens kullacak kişilerin lenslerin bakımına büyük  özen göstermesi gerekiyor. Lenslerin temizliği göz sağlığına zarar gelmemesi için oldukça  önemlidir. Çıkarıp, takarken ellerinizi yıkamalısınız. Lens saklama  kutusundaki solüsyonu da sürekli yenilemelisiniz. Hijyene dikkat ederek hem renkli hem renksiz lens kullanabilirsiniz. Renkli lens kullanmak isteyenler için birçok model bulunmaktadır. Lens  üretiminde birçok marka öne  çıkıyor. Bunlardan bir tanesi Solotica Hidrocor. Her markanın birbirinden farklı renk çeşidi bulunmaktadır. Doğal ve güzel renklerde  lensler arıyorsanız buraya göz atmalısınız.hidrocor-solatica

 Hidrocor Solotica Renkli Lensler ve Özellikleri

Eğer renkli lens  kullanmak istiyorsanız bu solotica modelleri lenslerini inceleyebilirsiniz. Renkli kozmetik  lensleri günlük, aylık veya yıllık olarak bulmak mümkündür. Hidrocor Solotica lensleri oldukça doğal görüntüler sergilemektedir. Birbirinden farklı, şık ve doğal göz renkleri ile istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kozmetik renkli  lensler sayesine yepyeni bakışlara sahip  olabilirsiniz.

Dünyada da en çok tercih edilen bu lensler birçok özeliğe sahiptir. Solotica Hidrocor lenslerin  kenar halkası yoktur. Böylece oldukça doğal görünümler elde edilmektedir. Bu lensler göz rengini tamamen değiştirecek biçimdedir. Ocre, ambar, topazio gibi renkler oldukça tercih edilmektedir. Bu lensler yaklaşık bir yıla kadar kullanılabilmektedir. Ancak günde 12 saatten fazla kullanmak gözlere zarar verebilir. Ağrı,kızarıklık gibi sorunların olmaması için çok uzun saatler gözlerde kalmamalıdır. Böyle bir durum olursa doktora danışmak gerekir. Bu lensler ile uyumak mümkün değildir. Lenslerinizi çıkardıktan sonra uyumanız gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM