Kedi Gözü Kontakt Lens

Kedi Gözü Kontakt LensLensler her zaman için görüş düzeltici görevinde kullanılmıyor. Bazen özel durumlarda ve hatta bazen de şakalar için özel kontakt lensler kullanılabiliyor. Kedi gözü lensler de genellikle bu kategori altında kullanılan en popüler lenslerden biri olarak biliniyor. Kedi gözü lensler özel organizasyonlarda ve cadılar bayramı gibi özel günlerde kullanabileceği gibi arkadaşlarınıza şaka yapmak için de tercih edilebilecek en alternatif yollardan biri.Tabii, kedi gözü lensleri gündelik hayatınızda kullanmanız pek mümkün değil. Kedi gözü lensleri genellikle gözleri kedi gözünün şekline benzeten ve farklı renklendirme tonları sayesinde size kedi gözü rengi kazandıran tasarımlardır. Her ne kadar özel lensler oluyor olsa dahi bu lenslerin de yine reçeteyle satın alındıktan sonra kullanılması gerekiyor. Ülkemiz içerisindeyse kedi gözü lensi aradığınızda maalesef kolayca ulaşabilmeniz pek mümkün olmuyor. Çok az kişinin kullanıyor olması ve nadir zamanlarda ihtiyaç duyuluyor olması nedeniyle kedi gözü lenslerinin pek piyasasının olduğu söylenemez.

Kedi Gözü Lens Satın Almak

Kedi gözü lens almak istiyorsanız yurtiçindeki alternatiflerinizi elbette deneyebilirsiniz. Fakat biraz uzun bir süre sonra elinize geçmesi sorun olmayacaksa Ebay ve alibaba gibi internet sitelerini ziyaret edebilir, bu web siteleri aracılığıyla da kendinize bir kedi gözü lensi satın alabilirsiniz. Türkiye’den kedi gözü lensi satın almak için ise mutlaka Rainbow Fun isimli kontakt lens serisini gözden geçirin.

Kedi Gözü Lens Fiyatları

Yukarıda da vermiş olduğumuz örnekte olduğu gibi eğer Türkiye içerisinden satın alma işlemi yapacaksanız mutlaka Rainbow Fun serisine göz gezdirin. Bu serinin bir çift lens fiyatı 120 ile 150 TL arasında değişmektedir. Yurt dışından yapacağınız kedi gözü lensi alımlarında ise adedini 20-30 TL gibi bir fiyata mal edebilmek mümkün olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

1 Yorum

  1. Merhaba ben almak istiyorum ama sitelerde Türkiyeye gönderilmeyebilir yazıyor dediğiniz gibi rainbowlara baktım fakat fiyatları dediğinizden biraz daha pahalı gibi burdan bir renk alacağıma ordan bir kaç renk alabiliyorum gibi sanki.. Spariş verme konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM