Kehribar Rengi Lens ve Fiyatları

Kehribar Rengi Lens ve FiyatlarıKehribar rengi altın sarısına benzeyen fakat daha farklı bir yoğunluğa sahip olan renk tonudur. Tamamlayıcı karakteristik bir renk yapısına sahip olan kehribar rengi sayesinde gözlerinizin daha derinden bakmasını sağlamak ve alımlı gözlere sahip olmak sandığınızdan daha kolay olabilir. Kehribar rengi lenslerin ise temel özelliği hangi ten rengine ve hangi saç rengine sahip olursanız olun kuşkusuz harika bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olmasıdır.Kehribar rengi lensler genellikle daha çok kahverengi ve ela göz rengine sahip olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor ve sıklıkla bu göz renkleriyle kullanıldığında harika sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Siz de gözlerinizin rengini kolayca değiştirmek istiyor ve renk tercihi konusunda kehribar rengi lens düşünüyorsanız o halde rehberimiz size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

kehribar rengi lens
Ela gözler üzerinde kehribar rengi lensin nasıl durduğu

Kehribar Rengi Lens

Kehribar lensleri şayet sadece gözlerinizin rengini değiştirmek yani kozmetik amaçlı olarak kullanmak istiyorsanız bu konuda size yardımcı olabilecek birçok farklı marka bulunuyor. Fakat hem numaralı hem de kehribar lens seçenekleri hem sık görülmüyor hem de fiyat olarak her cebe uygun olduğunu söyleyebilmemiz pek mümkün değil. Biz iyisi mi sadece kozmetik amaçlı kullanıcılar için hangi markalardan kehribar lenslerinize ulaşabilirsiniz onu yorumlayalım.

Kehribar Rengi Lens Markaları

Kehribar lenslere sahip olmak için aşağıda yer vermiş olduğumuz serilerdeki renkli serilerine göz atabilirsiniz;

  • Freshlook Color Blends Kehribar Rengi
  • Bausch and Lomb Amazon serisi Kehribar Rengi Lens
  • Airoptix renkli lens serisi altın rengi
  • Neo Cosmo renkli lens serisinden altın sarısı veya kehribar rengi
  • Solicita Renkli lens serisi
  • Elite Line renkli lens serisinin sarı rengi

Kehribar Rengi Lens Fiyatları & Ücretleri

Şayet numarasız ve tamamen görünümünüzü değiştirmek amacıyla kehribar rengi lenslere sahip olmak istiyorsanız, bu lenslerin çifti için maksimum 100 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekecektir. Ortalama olarak ise orta kaliteli markalardan seçim yaptığınızda alışverişinizi 60 – 80 TL arası bir rakama sonuçlandırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM