Kontakt Lens Fiyatları Ve Kampanyaları 2017

Kontakt Lens Fiyatları Ve Kampanyaları 2017Tüm sektörlerde belirli bir pazar payında üretim ve satış yapan tüm firmalar için belirli bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Sağlık sektörünü kapsayan optik pazarında da gözlük ve kontakt lensler birçok farklı firmalar tarafından üretilip satışları yapıldığı için doğal olarak sürekli bir pazar rekabeti ortamı doğacaktır. Bu rekabet dahilinde de kontakt lens fiyatları ve kampanyaları oluşmuş ve kullanıcılar için bir fırsata dönüşmüştür. Hem satıcı firmalar hem de kontakt lens kullanıcıları için bir avantaj olan ucuz lens fiyatları ve kampanyalar ekonomik açıdan çok önemlidir. Bu finansal çerçeve içerisinde, birçok firma kampanyalar yapmaktadır.Günümüzün hızlı bir şekilde mağaza zinciri sayısını arttıran Atasun Optik’te birçok lens türü bulunmaktadır. Lens fiyatları tür ve kalitesine göre değişmekte olup genel olarak fiyatlar şu şekildedir; Acuvue OASYS kutu fiyatı 65 TL ayrıca kampanya dahilinde 2 kutu alana 2 kutu hediye ve yine 4 kutu alana 4 kutu hediye kampanyası mevcuttur. Yine lensler için önemli olan lens solüsyonları için; Bio True 300 ml 27 TL, 120 ml 13.5 TL ve yine kampanya dahilinde 2 solüsyon alana 1 solüsyon hediye şeklindedir.

kontakt-lensler

Piyasadaki kontakt lensler düşünüldüğünde optik mağazaları yerine seçenekleri gözden geçirmek isteyen kontakt lens kullanıcıları için internetten alım da mümkündür. İnternet dahilinde lensmarket.com sitesinde lens fiyatları ortalama olarak şu şekildedir;

  • Acuvue OASYS 67,90 TL,
  • Bausch + Lomb Ultra 159,90 TL,
  • Air Optix Plus HydraGlyde 74,90 TL,
  • 1 Day Acuvue Trueye 30’lu kutu 59,90 TL,
  • Air Optix AQUA 65,90 TL,

gece gözde kalabilme oranında en yüksek sıvı kapasitesi sahip Biofinity 89,90 TL gibi uygun fiyatlara sahiptirler. Genel olarak güvenli internet sitelerinde fiyatlar bu şekildedir.

İnternet kontakt lens satışlarında çok sayıda lens kampanyaları mevcuttur. Bu kampanyalar lensmarket.com ve diğer birçok kontakt lens satışı yapan güvenilir sitelerde vardır ve genel olarak şu şekildedir; Air Optix Plus HydraGlyde kombi set 4 kutu %21 indirim ile 412,30 TL yerine 269,90 TL fiyata sahiptir. Bu ve buna benzer kampanyalarla kullanıcılar ekonomik olarak avantaj sağlayabilmektedirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM