Kontakt Lens Fiyatları

Kontakt Lens FiyatlarıLens kullanmaya başlamadan önce maalesef insanlar sürekli kulaktan duyma haberlerle yetinmek zorunda kalıyor. Kontaktlensim.com internet sitesi olarak kuruluşumuzun en büyük amaçlarından biri de hiç kuşkusuz kullanıcıları kontakt lensler konusunda bilinçlendirmek ve doğru bilinen yanlışların aslında yanlış olduğunu ispatlamaktır. Kontakt lensler hakkında oldukça yanlış bilginin yayıldığı alanlardan biri de kontakt lens fiyatlarıdır.Kontakt lens kullanmak istediğinizi çevrenizdekilere söylemek istediğiniz anda size “Sen Zengin misin?”, “Harcanacak çok paran var galiba?” gibi benzeri onlarca cümle yöneltilecektir. Bunun nedeni yukarıda da bahsettiğimiz gibi tamamen doğru bilinen yanlışlardan kaynaklanıyor.

Kontakt lensler aslında sanıldığı kadar pahalı ürünler değildir. Şöyle bir beraber bakalım;

ortalama olarak bir yıllık lens masrafınız yalnızca 350 ile 500 lira arasında yer alacaktır. Buna bir de ekstradan 100 TL solüsyon masrafımızı ekleyecek olursak masrafımız maksimum 600 lira düzeyine çıkacaktır.

Peki, sigara kullanan birinin yıllık masrafı veya telefon kullanan birinin yıllık fatura masrafını bu rakamla karşılaştırdığınızda kontakt lenslerin çok daha ucuz olduğunu biliyor muydunuz? Yukarıda verdiğimiz örnek ise tamamen araştırmadan yapılan alışverişlerin sonucudur. Daha önceden de sitemiz üzerinden nasıl daha uygun fiyatlarla lens ve solüsyon satın alabileceğinize dair rehberleri size sunmuştuk;

Daha Ucuza Lens Almak için Okuyunuz

Daha Ucuza Solüsyon Almak için Okuyunuz

Bu tür rehberleri de kullanarak yıllık lens masrafınızı solüsyon fiyatı da dahil olacak şekilde yalnızca 250 lira düzeyine bile çekebilirsiniz. Şimdi tekrardan düşünecek olursak bu rakamın gözlüklerden pekte bir farkının kalmamış olduğunu göreceksinizdir. Üstelik gözlük fiyatına lens kullanacaksınız.

Kontakt lens fiyatları gözlük fiyatlarına oranla belki biraz daha pahalı olabilir fakat emin olun ki Türkiye şartları dahi göz önüne alındığında kontakt lensler pahalı olan ürünler değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM