Kontakt Lensler Sizi Daha Genç Gösterebilir mi?

Kontakt Lensler Sizi Daha Genç Gösterebilir mi?Bazen bir TV reklamında, bazense bir internet reklamında… Mutlaka “10 Yaş Genç bir Görünüm” sloganlarını duymuşsunuzdur. Gençleşmek adı altında daha doğrusu daha genç bir görünüme sahip olmak adı altında yapılan ve yapılabilecek birçok şey var. Bir stilistin koltuğuna oturup, “10 Yaş genç görünmek istiyorum.” dediğinizde ilk önce saçınızı değiştirirler. Daha genç görünmenizi sağlayacak taze bir saç rengi seçip, ardından kıyafetlerinizi değiştirirler. Son olaraksa gözlerinizdeki eski model gözlükleri rafa kaldırıp, bir an önce kontakt lens kullanmaya başlamanızı isterler.lensle-genç-görünmek

Bizi sakın yanlış anlamayın, gözlüklerin insanları daha yaşlı gösterdiği gibi bir tezimiz yok. Hatta kendine uygun çerçeveyi ve renk seçimini yapan biri gözlükle kendini daha bile genç gösterebilir. Yine de bir düşünün. Yıllarca gözlük takan birinin yüzünü gözlüksüz gördüğümüzde o görüntüsünü ne kadar da tuhaf karşılıyoruz öyle değil mi? Peki şimdi bir de gözlükleri çıkartıp çok daha etkili bir makyaj yaptığımızı düşünelim. Şimdi sizce de daha genç bir görünüm elde edemez miyiz? Bizce ederiz.

Bu konuda stilist örneğini vermek ve ikinci örneğimizi sunmak öyle umuyoruz ki kontakt lensle genç görünme konusunda size yeterince fikir verecektir. Tabii ki bunun herkeste işe yarayacağını iddia etmiyoruz yine de kendinizden pay biçin. 50 Yaşında olup gözlüklü olan biri mi yoksa 50 yaşında olup gözlüklü olmayan biri mi size daha genç görünecektir? Bu konudaki cevabın bir kısmını da elbette siz bulacaksınız.

Bir de kontakt lenslerin yanı sıra renkli kontakt lens seçeneklerimizin olduğunu da unutmamak gerekiyor. En nihayetinde stilistler göz rengi değiştirerek tarz oluşturmada da yine aynı şekilde kontakt lenslerden faydalanıyor. Yani kontakt lensler gerçektende doğru şartları taşıdığınız taktirde sizi daha genç gösterebilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM