Kontakt Lensleri Nereden Satın Almalısınız?

Kontakt Lensleri Nereden Satın Almalısınız?Kontakt Lens Muayenesini tamamladıktan sonra artık sıra kontakt lenslerinizi nereden alacağınıza geldi demektir. Kontakt lensleri almak için şuanda ülkemizdeki lens kullanıcılarının tercih ettiği iki farklı seçenek var. Birincisi yerel optikçiler ikincisi ise internetten lens satan siteler. Bunlardan hangisini seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız hemen iki başlık halinde size detayları ile aktarmaya çalışalım.Optikçilerden Kontakt Lens Satın Almak

Optikçiler belki ilk defa kontakt lenslerini satın alan kişilerin ilk tercihi olmalıdır diyebiliriz. Çünkü buralar aracılığı ile aldığınız lenste bir sorun çıkması durumunda destek talep edebilirsiniz. Aslında optikçilerin kontakt lens stoklarında bir sürü seçenek olması gerekirken maalesef bizim ülkemizdeki en kaliteli optikçilerde bile yeteri kadar stok bulunamayabiliyor. Yani gidipte, bu reçetem lensimi alayım olayının olmaması oldukça büyük bir kayıp. İnternet ile de sipariş verseniz hemen aynı süreyi bekliyorsunuz optikçilerden satın alıyor olsanız da hemen aynı süreyi bekliyorsunuz. Hatta birçok optikçi sizin reçeteniz ile internet üzerinden sipariş veriyor ve kendine kar ekliyor. Bunun sonucunda da siz aslında o paraya çok daha kaliteli bir lens sahibi olmak varken çok daha kalitesiz bir lensi tercih etmek durumunda kalabiliyorsunuz. Tabii, şimdi optikçileri biraz yerin dibine sokar gibi olduk ama iyi olanları da mevcut. Örneğin, bazı optikçiler size gerçekten ufak komisyonlar yansıtıyor ve bunun yanı sıra da ellerinde bulunan son kullanma tarihi yaklaşmış lens solüsyonları size lensinizin yanında hediye olarak veriyor. Bizler de garip şekilde bu duruma sevinebiliyoruz.

İnternetten Kontakt Lens Satın Almak

Bu konu ile ilgili ilerki günlerde sizler ile sayısız rehberler ve makale başlıkları paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. İnternetten kontakt lens almak çok daha iyi bir seçenektir. Böylece yerel optikçilere bağlı kalmadan birçok internet mağazasından fiyat karşılaştırması yapabilir, size en uygun fiyatlı ve en kaliteli lensleri satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde paylaşacağımız online lens satan siteler aracılığı ile de tüm internet mağazalarının pozitif ve negatif yönlerine şahitlik edebilirsiniz. İnternetten kontakt lens almak şu an için hem fiyat hem de kalite için en iyi seçeneklerin arasında yer alıyor. Üstüne üstlük bir de şayet kaliteli internet mağazaları ile çalışıyorsanız kontakt lens satın almak sizin için çocuk oyuncağı olacak demektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM