Lens Fiyatları Numaralı ve Renkli

Lens Fiyatları Numaralı ve RenkliHem görüşünüzü düzeltmek, hem de görüşünüzü düzeltirken gözlerinize farklı bir renk sağlamak, gözleri bozuk kişiler olmamızın en büyük avantajıdır. Numaralı ve renkli lensler sayesinde aynı anda görüşümüzü düzeltebildiğiniz gibi gözlerimizin rengini de değiştirip, daha farklı bakışlara sahip olabilmek mümkün. Peki, numaralı ve renkli lenslerde fiyatlar ne durumda? Birçok kişinin sandığının aksine lens fiyatları numaralı ve renkli seçeneklerinde de sanıldığı gibi çok yüksek meblağlara çıkmıyor. Yine de şöyle bir sorun var; şayet her iki gözünüzün bozukluk değerleri arasında farklılık varsa bir kutu satın almak yerine iki kutu farklı numaralarda satın almanız gerekiyor. Bu da haliyle daha çok harcama gibi görünebiliyor.Yine de düşündüğünüz zaman, bu lens alımı sizin uzun bir süre boyunca lens ihtiyacınızı karşılayacağı için herhangi bir sorun olmayacaktır. Yazımızda yer alan markalar genellikle ülkemizde satışı yapılan, kolaylıkla bulunan lenslerden oluşmaktadır.

1-Freshlook Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Freshlook renkli ve numaralı lens dediğinizde fiyat olarak en uygun olup, performans olarak size en iyisini sunabilecek olan lenslerin arasında yer alıyor. Aylık değişimli Freshlook numaralı ve renkli lens fiyatları şuan 38 TL ile 42 TL arasında değişiklik gösteriyor.

2-Air Optix Colors Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Air Optix Colors fiyat olarak diğer markaların bir parça önünde kalıyor olsa da kalitesi de hiç şüphesiz diğer lenslerden daha önde kalıyor. Air Optix Colors numaralı ve renkli lens fiyatları ortalama olarak 65 TL ile 75 TL arasında değişen bir rakama sahip. Freshlook’da olduğu gibi Air Optix Colors’un numaralı renkli lensleri de aylık kullanım için üretilmektedir.

3-Optima Natural Look Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Fiyatına oranla büyük bir performans sunan Optima Natural Look’un lensleri alabileceğiniz en uygun kontakt lenslerin arasında yer alıyor. Üstelik hareli 11 farklı renk seçeneğine sahip olması, yüksek su geçirgenliğine sahip olması gibi detaylarını da atlamamak gerekiyor. Optima Natural Look Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları 35 TL ile 40 TL arasında etiket değerine sahip oluyor.

4-Rainbow Color Elite Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Rainbow her yerde bulunan bir marka olmasa bile birçok satıcıda bulabileceğiniz lens markalarının arasında yer alıyor. Geniş renk seçeneğine sahip olması bilinen Rainbow numaralı ve renkli lensleri senelik kullanım için üretiliyor. Fiyatları ise 65 TL ile 70 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

5-Color Tones Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Color Tones, hemen her yelpazede sahip olduğu renk seçeneği ile tüketicilerin karşısına çıkan sayılı seçeneğin de arasında yer alıyor. Color Tones numaralı ve renkli lens fiyatları 40 ile 50 TL arasında değişken fiyatlara sahip olabiliyor.

6-Star Colors II Bausch & Lomb Numaralı ve Renkli Lens Fiyatları

Bausch & Lomb dediğimizde artık çoğumuzun aklına kalite ve verdiğimiz paranın alınan tam karşılığı geliyordur. Bausch & Lomb da numaralı lens kullanıcılarını düşünerek hazırladığı aylık lens paketi ile karşımıza çıkıyor. Üstelik Bausch & Lomb’un numaralı ve renkli lens fiyatları 35 TL‘den başlayan rakamlar ile satılıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM