lens fiyatları numarasız renkli

lens fiyatları numarasız renkliKozmetik amaçlı numarasız renk kullanmak istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz birçok renkli lens üreticisi karşınıza çıkıyor. Biz, bu yazımız içerisinde genellikle internet ve optikçilerde bulabileceğiniz, ülkemiz içerisinde satışta bulunan lens markalarının fiyat araştırmasını size sunacağız. Bu fiyat araştırması 2015’in Ocak ayında yapılmıştır. Fiyatlar arasında tekrardan ufak farklılıklar olabileceğini aklınızdan çıkartmayın.1.Bausch & Lomb Star Colors

Renkli ve numarasız kontakt lens dediğimizde hem zengin renk seçeneği hem de aynı zamanda uygun fiyatı ile ilk olarak önerilebilecek olan renkli lens seçeneğidir. Star Colors’un kutu fiyatı ortalama olarak 30 TL civarından başlayıp 40 TL‘ye kadar satılmaktadır. Genellikle aylık olarak üretilmektedir.

2.Optima Natural Look

Optima Natural Look tek bir lens olarak satılır ve bu lensin kullanım ömrü tam bir senedir. Bu nedenle üstte yer verdiğimiz Star Colors’a göre fiyatı açısından biraz daha pahalı gibi görünüyor olsa da aslında zaman dilimi düşünüldüğünde son derece uygun olduğunu söylemek mümkün. Optima Natural Look’un fiyatları 36 TL ile 40 TL arasında değişebiliyor.

3.Freshlook Color

Freshlook Color hareli ve haresiz modellere sahip olması ve geniş renk seçeneği sunuyor olması nedeniyle ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen renkli lenslerden biridir. Aylık değişimli veya günlük değişimli olarak üretimleri bulunabilen Freshlook Color’ların kutu fiyatı 32 TL ile 45 TLarasında değişiklik gösterebilmektedir.

4.Color Tones

Color Tones yukarıdaki markalara göre fiyatını biraz daha arttıran bir marka olarak biliniyor. Yine de birçok kişinin tercihi olmaktan vazgeçmeyen Color Tones, birçok farklı renk türü sunuyor. Ülkemizde Color Tones 42 TL ile 48 TL arasında satış fiyatına sahip.

5.Rainbow Fantasy

Rainbow adından da anlaşılacağı gibi oldukça renkli bir marka. Kullanıcılara birçok renkli lens seçeneği sunan markanın fiyatları 45 TL ile 50 TL arasında satış fiyatına sahip. Rainbow’un Elite serisi ile karıştırmamaya dikkat edin.

6.Amazon Colors

Amazon Colors fazla bilinen bir marka olmamasına karşın orta kalitesi ile biliniyor ve birçok kontakt lens satan yerden kolayca ulaşılabiliyor. Fiyatı ise 59 TL‘den başlayıp 65 TL‘ye kadar artabiliyor.

7.Air Optix Colors

Renkli kutusu ile de dikkat çeken Air Optix Colors, lensinden gerçekçilik bekleyenlerin tercihi denebilir. Öyle ki göze gerçekten güzel oturan renklere sahipler. Bu da onları biraz daha fiyat olarak pahalı hale getiriyor. Air Optix Colors renkli lenslerinin fiyatları 70 TL‘den başlayıp 76 TL‘ye kadar çıkabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM