Lens Kampanyalarından Haberdar Olun!

Lens Kampanyalarından Haberdar Olun!Özellikle aktif bir lens kullanıcısı olmaya başladıktan sonra artık kontakt lensleriniz sizin için olmazsa olmaz hale geliyor. Tabii, her zaman lensten yüksek bir memnuniyet elde edebilmemiz için lesnslerimizi zamanında kullanmamız ve belirli aralıklarla yeni lenslere geçerek tazeleme işlemi yapmamız gerekiyor. Lensler ise gözlüklere oranla karşılaştırdığımızda kısmen pahalı olan fiyatlarıyla çoğu zaman bizlerin daha ucuza bulmak istediği başlıca ürünlerin arasında yer alıyor. Bu yazımızda kısaca lenslerini nasıl daha ucuza satın alabileceğinizden ve lens kampanya haberlerinden ne şekilde haberdar olabileceğinizden bahsedeceğiz.kontakt-lens-kampanya

Bu takip edeceğiniz yöntemler sayesinde hem çok daha uygun fiyatlara kontakt lens sahibi olacaksınız, hem de kaliteli ürünleri düşük kaliteli olan ürünlerle hemen hemen aynı fiyata denk getirebilme şansına sahip olacaksınız. O halde hadi başlayalım.

Lens Kampanyaları Nedir?

Firmalar genellikle stoklarını boşaltmak ve zamanı geçmekte olan ürünleri yenileriyle değiştirebilmek için lens kampanyası düzenler. Bu kampanyaları takip ettiğiniz taktirde gerçekten karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Hatta sürekli olarak bir takip gerçekleştirdiğinizde lens masrafınızı yıllık %50’den daha fazla aşağıya bile çekebilirsiniz. Lens kampanyalarında satın alacağınız ürünler 1 hafta sonra son kullanma zamanı gelecek olan ürünler değildir. Sadece artık stoktan çıkması gerektiği düşünülen ürünlerdir.

nedir

Bunların aksine bazen firmalar satış oranlarını arttırmak, tüketicileri kaliteli lenslerle tanıştırmak gibi amaçlar altında da farklı lens kampanyaları düzenleyebilmektedir. Kısacası kampanya takibi yapmak ufak bir zamana mal olan fakat cebinize faydası dokunan bir işlemdir.

Lens Kampanyaları Nasıl Takip Edilir?

Bunun için kullanılan elbette tek bir yöntemin varlığından bahsetmek mümkün değil. Biz bu başlık altında en pratik olanlarını ve hangilerini hangi zaman aralıklarında kullanmanızın daha pratik olduğunu anlatmaya çalışacağız.

  1. Google ve benzeri arama motoru yardımıyla kontakt lens satışı yapmakta olan web sitelerine giriş yapın. Bu web sitelerinin genellikle ana sayfası içerisinde yer alan lens kampanyları ve kampanyalı ürünler köşesini takip edin. Bu yöntemi ortalama olarak aylık uygulamanız güzel fırsatlar yakalamanız için tavsiye edilebilecek başlıca yöntemdir.
  2. Otomatik bir takip sistemi kurmak için ise kontakt lens satışı yapmakta olan web sitelerinin Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarını takip edin. Böylece yeni kampanyalardan direkt olarak sosyal medya sayesinde haberdar olabileceksinizdir.
  3. Büyük firmaları takip edin! Büyük lens firmalarının kampanya aralıkları çok daha kısadır. Bu web sitelerini RSS araçları sayesinde daha kolay bir şekilde takip edip, tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
  4. Dördüncü ve son yöntem ise direkt arama motorları aracılığıyla “lens kampanyaları” şeklinde bir arama yapmak olacaktır. Bu yöntem de sizin taktir edebileceğiniz gibi diğer yöntemlerin aksine en basiti fakat çoğu zaman kullanışlı olabilenidir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM