Lens Kullanan Ünlüler 10 Popüler İsim

Lens Kullanan Ünlüler 10 Popüler İsimBazen gözlerinin rengini değiştirmek için bazen de göz rahatsızlığını gözlük takmadan gidermek için… Ünlülerin de büyük bir kısmı tıpkı bizlerin yaptığı gibi kontakt lensleri kullanarak göz rengini değiştiriyor yada görüş sorunlarını düzeltiyor. Peki, bu ünlü isimler arasında kimlerin olduğunu merak ediyorsanız hemen sizi aşağıya alalım;1.Paris Hilton

paris hilton lensleri

Paris Whitney Hilton, Amerika sosyatesinin en bilinen isimlerinden biri. Hem bir şarkıcı hem model hem de ayrıca bir yazar. Paris Hilton da kontakt lensleri olmadan yaşamayanların arasında yer alıyor. Daima siyah çizgi bitimli mavi lensler kullanıyor ve onu kontakt lensleri olmadan görmek inanın neredeyse imkansız denebilir.

2.Britney Spears

britney-spears

Pop dünyasının prensesi olarak bilinen Britney Spears’da çoğu zaman gözlerinin rengini kontakt lenslerle değiştirmeyi tercih eden ünlülerden yalnızca biri. Britney, çoğunlukla yeşil lens ve mavi lens kullanıyor. İlginçtir ama bazen de lenslerinin yalnızca birini takmak gibi bir moda trendine sahip.

3-Jessica Alba

jessica-alba-lens

Ünlü oyuncu Jessica Alba’yı sanırım tanımayanımız yoktur? Askmen.com gibi popüler web sitelerinde en çekici 99 kadın listesi arasında adına yer verilen ünlü güzel de güzelliğini renkli kontakt lensler kullanarak sağlıyor. Jessica Alba sıklıkla gri ve mavi kontakt lensler kullanmayı tercih ediyor.

4-Angelina Joile

angelina joile lensleri

Amerikalı Aktris Angelina Joile’de lens kullanan ünlüler kervanının içinde yer alıyor. Güzel aktris çoğunlukla dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak görülüyor ve güzelliğini süsleyen gözlerinin rengini değiştirmek için yeşil renkli lensler kullanıyor. Ayrıca üçüncü fotoğraftan da görebileceğiniz gibi Angelina kahverengi lensleri de çekici buluyor.

5-Tila Tequila

tila-lensleri

Tila Tequila, Singapur doğumlu Amerikalı bir şarkıcı. Myspace ile popülariteye ulaşan Tila’da gözlerinin rengini değiştirerek güzelliğini katlamak isteyenlerden. Tila Tequila sıklıkla mavi, altın rengi ve yeşil renk lensleriyle bizlerin karşısına çıkıyor.

6-Robert Pattinson

Robert Pattinson Lensleri

Robert Thomas Pattinson, İngiliz aktör, müzisyen ve bir model. Biz ise onu sıklıkla Edward Cullen adıyla rol aldığı Alacakaranlık serisinden tanıyoruz. Her zaman yakışıklı görünen Robert Pattinson’da kendi mavi göz rengini doğal görünümlü ela ve yeşile çeviriyor. Ayrıca filmden hatırladığınız kadarıyla altın ve kehribar rengi de Robert’a gerçekten çok yakışıyordu.

7. Lindsay Lohan

lindsay lohan lensleri

Lindsay Dee Lohan, Amerikan aktris, model ve pop şarkısıcı olarak tanınan ve paparazzi’nin en gözde ünlülerinden biridir. Lindsay’da birçok fotoğrafında görüldüğü üzere kendi yeşil rengi gözlerini açık mavi tonunda renklerle değiştirmeyi seviyor.

8. Ali Lohan

ali-lohan-lensleri

Alina Dee veya Ali Lohan ismiyle bilinen şarkıcı televizyon programcısı, model ve aktris de gözlerinin rengini kontakt lensleriyle değiştiren ünlüler arasında. Ali Lohan orijinal göz rengini değiştirmek için çok sevdiği gri lenslerini kullanıyor.

9.Orlando Bloom

orlando bloom lensleri

Orlando Jonathan Blanchard Bloom, tanınmış İngiliz aktör çoğu zaman mavi kontakt lensleriyle görülüyor. Ayrıca The Lord of Rings filminden de hatırlayacağınız üzere Orlando’ya mavi kontakt lensleri çok yakışıyor.

10-Wesley Snipes

wesley-snipes-lensleri

Wesley Trent Snipes, çoğumuzun Blade serisi gibi filmlerden tanıdığı usta aktörlerden biri. Wesley’i kontakt lensleriyle birlikte ilk defa Demolition Man filmi içerisinde görme fırsatı bulmuştuk.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM