Lens Kullanımı

Lens KullanımıLens, gözlük kullanmak istemeyenler için ideal bir çözüm yolu olabilir. Ancak kişi, lens almadan önce göz doktoruna muayene olup gözlerde kuruluk probleminin olup olmadığı kontrol edilmeli, kornea çapı alınmalıdır. Doktor tarafından kişiye özel lens önerilebilir. Gözde batma, yanma, kaşıntı hissedildiği an lensler çıkartılmalıdır. Bu durum iki nedenden kaynaklanıyor olabilir. Hijyen, bakım kurallarına dikkat edilmemesi ve göze uygun olmayan lens kullanımı. Lens kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır.-Lens, yatmadan önce çıkarılmalıdır

-İnternet üzerinden lens siparişi verilmemelidir. Zaten internet üzerinden lens siparişi de kesinlikle yasaktır, yasal değildir.

-Doktor bilgisi dahilinde kullanılmalıdır.

Lenslerde de, tüm ürünlerde olduğu gibi markalar vardır. Kullanıcıların çok memnun olduğu ve renkli lens kullanıldığında yapay durmayan, daha naturel renkleri bulunan Solotica markasının, günümüzde bilinilirliği artmış durumda.

Solotica Lens Nedir?

Brezilya markası olan solotica lensleri, göze en doğal rengini verdiği için, rahat bir kullanım vaat ediyor. Uzun süreli ve kısa süreli kullanım için geniş bir renk skalasına sahip solotica lensleri, rahat kullanım ve doğal renkleriyle konforlu bir kullanım sunuyor.Solotica lens naturel, hidrocor ve hidrocharme olarak 3 grupta geniş bir renk yelpazesi sunuyor kullanıcılara.

 

 

 

Solfex Naturel Renkler Nelerdir?

Renkli, yumuşak kontakt lensiyle %38’lik su oranına sahiptir. Kısa süreli kullanım için üretilmiştir. Solfex Naturel Colors lenslerinde 7 renk bulunmaktadır. En çok rağbet gören solotica mavi ve yeşil renk kataloğu aşağıdaki gibidir.

 solatica-lens

 

 

Solotica Hidrocor Nedir?

Solotica hidrocor, uzun süreli kullanım için uygun olan haresiz lenslerdir. Ürün yelpazesindeki en opak lens olma özelliğini taşımaktadır. 13 farklı rengi bulunuyor. Yine en çok aranan solotica mavi ve yeşil renk kataloğuna aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

hidrocor-lens

 

Solotica Hidrocarme Nedir?

Solotica hidrocarme, uzun süreli kullanım sağlayan lenslerdir. Çift hareli ve günlük kullanıma uygun bir lenstir. 11 farklı renk skalası bulunmaktadır. Solotica mavi ve yeşil renk kataloğuna aşağıdan bakabilirsiniz.

hidrocarme-lens

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM