Miyop Lens Fiyatları Ve Kampanyaları

Miyop Lens Fiyatları Ve KampanyalarıGözlerinde miyopluk sorunu yaşayanlar lens kullanımına sıklıkla başvurmaktadırlar. Özellikle miyopluk için kullanılan gözlüklerin cam kalınlığının fazla olması, insanları bu sorun için lens kullanımına iten en önemli nedenlerin başında gelmektedir. Peki miyopluk nedir ve miyop lens seçiminde ne gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekir?Miyop Göz Kusuru Nedir?

Halk arasında uzağı görememe şeklinde tanımlanan miyop göz kusuru, en sık rastlanılan göz rahatsızlıkları arasında sayılmaktadır. Özellikle gençlerde sık rastlanılan rahatsızlık gözlük ve lens kullanımının yanı sıra lazerle de tedavi edilebilmektedir.

miyop-lensler

Miyop Lensleri

Lens çeşitleri konusunda pek çok alternatif olabilmektedir. Pek çok kişi lenslerin renkli ve şeffaf diye ayrıldığını sanır ancak lensler ve özellikle de kontak lensler numara ve özelliklerine göre de ayrılabilmektedir. Lens alışverişleri sırasında artık bir yasal zorunluluk haline gelen reçeteniz ile göz kusurunuza ve numaranıza uygun kontak lens almanız mümkündür. Miyop göz kusuruna sahip olan kişiler için de pek çok markanın sunduğu numaralı kontakt lens seçenekleri mevcuttur.

Acuvue Kontak Lensleri; miyop göz kusuru olanlar için de üretilen çeşitleri ile sunulmaktadır. En iyi lens markaları arasında sayılan bu lenslerin özellikle set halinde satılan ve 6 aylık ila 1 yıllık kullanım olanağı sunan setleri son derece uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca set halindeki alımlarda lens suyu ve lens kutusu da hediye edilmektedir.

Air Optix, kontakt lens konusunda öncü markalar arasında yer alan bir diğer lens markasıdır. Bu lenslerin özelliği nem dengesini sağlayarak göz kurumasına engel olmasıdır. Air optik lenslerinin de tek tek ve set halinde satışları ve indirim kampanyaları mevcuttur.

Lens Fiyat ve Kampanyalar

Kontak lens seçiminde marka ve kampanya tercihi önemli olabilmektedir. hem en sağlıklısını hem de en uygun fiyatlısını almak istediğinizden, lens alışverişi sizin için araştırma konusu olan bir hale gelir. Bu tarz bir araştırmaya ihtiyaç duyanların işini kolaylaştırmak için birkaç lens markası ve kampanyaları konusunda sizin için biraz araştırma yaptık. İşte size en iyi lens markaları ve miyop lens fiyatları.

  • Acuvue OASYS |  Fiyat: 64,90 TL
  • Acuvue 2 | Fiyat :49.90 Tl
  • Air Optix Aqua 30 Gün | Fİyat:64.90 Tl

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM