Online Lens Deneme

Online Lens DenemeOnline Lens Denemesi yapmak istiyorsanız bunun için hiçbir programa ihtiyacınız yok. Yalnızca yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyun ve size en uygun web yazılımından yararlanarak kendinize en uygun kontakt lensi online lens denemesi yaparak bulun.Şayet kozmetik amaçla kontakt lens satın alacaksanız o halde kesinlikle görünüşe değer veriyorsunuz demektir. Birçok kişi lens satın alacağı zaman hangi rengin kendisine tam uyum sağlayacağı hakkında düşüncelere dalar. Deneme yanılma yöntemi belkide en iyi yöntem gibi görülebilir. Yine de eğer fazladan parayı ve lenslerinizi çöpe atmak istemiyorsanız online lens denemesi yazılımlarını kullanarak masraflarınızı azaltabilir ve size en uygun lensi kendiniz internet ortamı üzerinden deneyerek bulabilirsiniz. Bu yazımızda lenslerinizi online olarak denemenize yardımcı olacak bir aracı tanıtacağız.

Freshlook Online Lens Deneme Programı

online lens deneme

 

Freshlook çoğunlukla renkli lens seçenekleri ile kontakt lens piyasası içersinde yer almakta olan bir markadır. Siz de lens denemesi yapmak istiyorsanız ilk adımda mutlaka Freshlook’un online lens deneme tasarımını deneyebilirsiniz. Bu sistem ile lens denemesi yapmak için tek ihtiyacınız olan şey yüzünüzün kaliteli çekilmiş bir fotoğrafı, çok basit seviyede İngilizce bilgisidir.

Freshlook’un aracı sayesinde hemen tüm renklerdeki lensleri deneme imkanına sahip olup, size en uygun olan lenslere kendi gözünüzle denedikten sonra karar verebilirsiniz. Üstelik bu araç ile istediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz.

Ayrıca bir ipucu daha; şayet size ait yüzünüzün kaliteli bir görseli yoksa ten ve saç renginizin benzeri özelliklere sahip bir ünlünün çekilmiş kaliteli fotoğrafını da deneyebilirsiniz. Fotoğrafınız ne kadar kaliteli olursa elde edeceğiniz sonuçlarda o kadar kaliteli olacaktır. Tabii, gerçekçi bir görünüm elde etmek için bir fotoğraf üzerinde ortalama 5 dakika kadar uğraşmanız gerekebilir.

Bu web aracı sayesinde hiçbir lens deneme programı kullanmanıza gerek kalmamış olacak ve istediğiniz lensin gözünüzde nasıl durduğunu öğrenmek sadece saniyelerinize mal olacaktır.

Freshlook Online Lens deneme aracına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM