Solotica Hidrocor Lens Özellikleri

Solotica Hidrocor Lens ÖzellikleriSolotica bir Brezilya markası olmakla beraber,  gözlere doğal görünüm veren lensleri gayet kullanışlıdır. Solotica’nın uzun süreli ve kısa süreli kullanımlar için tasarlamış olduğu ürün grupları bulunmaktadır. Solotica hidrocor lens ise uzun süreli kullanım için uygun haresiz lensleridir. Bu lens grupları, bir seneye kadar kullanılabilme imkanı verir size. Hare, göz bebeğinin geleceği kısmın etrafındaki siyah ince çizgi demektir. Göze daha orijinal bir görünüm kazandırır. Solotica’nın hareli lensleri de bulunmakta. Bunlar solflex naturel colors (kısa süreli kullanım), solotica naturel colors (uzun süreli, hareli), solotica hidrocharme (uzun süreli, kalın, hareli) ve solflex color hype (kısa süreli, hareli, eğlence) lens gruplarıdır. Ancak hidrocor grubu, en opak lens grubudur.lens-renkleri

 

Solotica hidrocor grubu, bu markanın diğer ürün gruplarından farkı ise limbus olmaması, yani haresiz olmasıdır. Aynı zamanda solotica ürün dizesindeki lens gruplarına göre kıyaslanırsa, diğer ürünlere göre en opak lens grubudur. Solotica hidrocor grubu, size geniş bir lens renk yelpazesi sunmaktadır. Topazio, esmeralda, quartzo, cristal, azul, marine, ice, mel, verde, grafite, ocre, ovela, ambar renk grupları, günlük kullanıma uygun lens gruplarıdır.

lens-cesit

İçten boyama tekniği kullanılarak tasarlandığı için sonrasında renk değişimi olmamakta. %38 su ihtiva eden hidrocor grubunda, ambalaj içeriği ise şişede 1*1’dir.

Lenslerde en dikkat çeken bir diğer konu ise renklerdir. Renk skalasında, en çok kullanılan renklerden biri de solotica hidrocor topazio rengidir.

lens-kontakt

Solotica Hidrocor Topazio Renk Özellikleri

Solotica hidrocor topazio, günümüzde en çok kullanılan  renklerden biri. Solotica hidrocor grubunda topazio, haresizdir ancak ince bir yapıya sahiptir. Bu nedenle gayet doğal bir görüntü sunmaktadır. Hatta koyu göz rengine sahip kişilerde bile gayet orijinal bir görünüm kazandırmaktadır. İnce yapısının olması en büyük avantajıdır. Kişinin yüz şekline çarpıcı ve belirgin bir değişim sağlar. Ürün dizesindeki en opak renklerden olan topazio, iddialı bir renktir. Koyu renklerde özellikle, belirgin bir değişim sağladığı için bu göz rengine sahip kişiler de rahatlıkla kullanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM