Solotica Lens Renk Çeşitleri

Solotica Lens Renk ÇeşitleriLens teknolojisinin gelişmesi ile gözlük kullanımından hoşlanmayanlar için oldukça kullanışlı ve kolay ulaşılır hale gelen lensler, göz bozuklukları olanlar kadar estetik yaklaşıma sahip olanların da ilgisini çekiyor.Göz bozukluğu olsun olmasın pek çok kadın ve erkek, hem göz rahatsızlığını gidererek sağlıklı bir görüş elde etmeyi hem de göz renginde değişiklik yapmayı tercih ediyor.

Neden Solotica Markası Tercih Edilmelidir?

Solotica, 1949 yılından beri göz sağlık ürünleri konusunda faaliyet göstermekte ve bu konuda dünya çapında adını duyurmuş bir markadır. Brezilya markası olan Solotica özellikle renkli lens üretiminde rakiplerine fark atmayı başarmış, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile en geniş kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Yıllık ve aylık lenslerinin yanı sıra, hareli ve haresiz lens grubu bulunmakta olan Solotica; Solflex natural colors, hidrocharme, hidrocor ve color hype ürün gruplarına sahiptir. Birbirinden güzel alternatiflerin yer aldığı solotica lens renk kataloğu bugruplar içindedağılmaktadır.

solatica-lens-kullananlar

Renkli Lensler Nelerdir?

Renkli lensler opak tonlu ve renk kuvvetlendirici renkli lensler olarak ikiye ayrılır.

Renk kuvvetlendirici lensler doğal renk geçişleri sağlayarak göz rengini değiştirmeden mevcut göz renginin kuvvetlenmesine ve daha parlak görünmesini sağlar. Renkli olan opak tonlu lensler ise göz rengini tamamen değiştirmek isteyenler için idealdir. Göz renklerini değiştirmek için solotica lens kullananlar ürün memnuniyetleri sayesinde markaya olan talebin artışını sağlamaktadırlar.

Renkli lens üretimi konusunda piyasada pek çok firma bulunsa da hem kullanımındaki rahatlık hem de göz sağlığı için en doğru ürünü seçmekte fayda vardır. Göz çok hassas bir organ olup, dış etkenlere oldukça duyarlı olduğundan lens kullanımından önce göz doktoruna danışmak çok önemlidir.

Solotica Lenslerinde Hangi Renkler Mevcut?

Natural colors, hidrocharme, hidrocor ürün gruplarında 13 adet renk alternatifi sunan Solotica, color hype serisinde doğal göz renklerinin dışında tamamen modaya özgü stil amaçlı 13 farklı renk alternatifi sunar.

Yeşil tonlarındaki Verde ve Esmeralda; mavi tonlardaki Azul, Marine ve Topazio; ela rengine sahip Ocre ve Mel, giri-mavimsi karışımlardaki Crystal, Ice ve Grafite renklerinin yanı sıra en çok tercih edilenlerden biri olan çakır renkteki solotica quartzo renk kataloğu içinde yer almaktadır. Kırmızı renge sahip Vermelha, hardal renkteki Amarela ve gümüş tonundaki White ise Color Hype serisinin ürünleridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM