Solotica Lensleri Nereden Satın Alabiliriz

Solotica Lensleri Nereden Satın AlabilirizSolotica lens göz için lens markaları arasında en bilinen ve kaliteli bir marka olarak adlandırılır. Lens dediğimizde aklımıza bazı göz hastalıklarının tedavisi için yakını görmek için ve gözü korumak için kullanılan etken maddenin adıdır. Solotica lenslerinin özelliği birçok ren skalasına sahip olmasıyla birlikte birçok yumuşak lens çeşidiyle müşteri memnuniyeti açısından tercih edilen markadalar arasında yer alır.Solotica Lenslerinin Özellileri

Solotica lenslerinin özellikleri arasında birçok heyecan verici renk çeşitliliğine sahip olması gözlerinize taktığınızda doğal zarif bir görünüm sağlar. Doğal zarif tekniğiyle bu çarpıcı görünüm sunan solotica renkli kontakt lensleriyle her zaman fark yaratır. Soloticanın belli başlı lens çeşitleri, soflex natürel colors ,Hidrocor numarasız, Hidrocor numaralı lensler,soflex colotr type gibi kendi içerisinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Solotica lens markası brezilyada üretilen ve doğal görünüm sağlayan ve göz rengine göre çeşit sunan çok yaygın olarak tercih edilen bir markadır.

solatica-yesil

Solotica Lenslerini Nereden Alabiliriz?

Solotica lenslerinin Türkiye distribitörü bulunur. Bu site soloticanın Türkiye’ye ait olan bir sitesidir. Solotica lenslerini satın almak için sitede bulunan nereden satın alabilirim’ kısmından müşteri bilgilerinin yer aldığı bir form dolduruyoruz. Ardından eksiksiz olarak doldurulan bu formu gönderiyoruz. Daha sonra soloticanın yetkili kişileri sizlere ulaşıyorlar. Yani direk siteye girip ürünleri satın alabiliyoruz. Solotica markasını satın alabileceğimiz belirli başlı siteleri bulunur. Bu sitelerin başında lensoptik.com.tr sitesi gelir. Bu site lens ile ilgili bilgilerin yanı sıra birçok lens markasıyla ilgili ürün satmaktadır. Bu sitede özellikle bu markayla ilgili birçok çeşit satın almak mümkün.

Bunun yanı sıra bazı lens satışı yapan siteler sizden reçete isteyebilir. Yani lens satın almanız için doktorun yazdığı reçeteniz olması gereklidir. Bu sitelerinden en bilineni ise adreselens.com adlı lens satışı yapan sitedir. Ayrıca solotica lens markası brezilyada üretilen bir marka olduğu için brezilya merkezli birkaç yapancı site aracılığıyla bu sitelerden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu siteler paranalentes.com ,  lentesdecontato.com bu site tamamen Portekizcedir. Bunun yanı sıra genellikle satışlar dolar üzerinden yapılır bu anlamda lensler size pahalıya patlayabilir. Ama bu sitelerin bir avantajı ürün aldıkça diğer ürünlere %10-15 indirim uygulamalarıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM