Solotica Naturel (Doğal) Renkler Nelerdir?

Solotica Naturel (Doğal) Renkler Nelerdir?Brezilya markası olan Solotica’nın naturel renkleri uzun süreli ve kısa süreli kullanım şişelerinin ikisinde de mevcuttur.  Oldukça doğal bir görünüm veren naturel renkleri, kullanım sürenize göre seçebilirsiniz. Kısa süreli kullanım (solfex naturel colors), uzun süreli kullanım (Solotica Naturel Colors) olarak iki ayrı başlıkta incelenebilir.Solfex Naturel  Colors ( Kısa Süreli Kullanım)

Solfex Naturel Colors kısa süreli kullanım için tasarlanmış olan lenslerdir. 2 adet blister ambalajda sunulur. %38’lik su oranına sahiptir. 14.20 mm de çap ölçüsüdür. Ürün dizesindeki Solfex Naturel Colors lenslerinde 7  farklı renk seçeneği mevcuttur. Crystal, mel, topazio, quartzo, esmeralda, ocre ve verde olarak aşağıdaki tablodan da bakabilirsiniz.

  solatica-lens

Solotica Naturel Colors (Uzun Süreli Kullanım)

Solotica Naturel Colors, uzun süreli kullanım amacıyla tasarlanmış , hareli lenslerdir. Göz yapısında bulunan irise yakın özellikteki bu lensler doğal görünümü artırmaktadır. %38 oranında su bulundurur. İçten boyama tekniğiyle tasarlandığı için renk değişimi olmamaktadır. Solotica ürün dizesinde bulunan diğer lenslere oranla en opak lens olma özelliğini taşımaktadır. Aynı zamanda 13 farklı renk skalası sunmaktadır. İce (buz), azul (mavi), mel (bal rengi), verde (yeşil), marine (deniz), ocre(toprak rengi), graphite, esmeralda, quartzo, topazio, crystal, avela ve ambar olarak renk yelpazesi gayet geniş bir lens grubudur. 1 yıla kadar kullanım ömrü bulunmaktadır.

solatica-renkleri

Lens Nasıl Takılır?

Lensi, kabından aldığınızda işaret parmağınıza kenarları içe dönük olacak şekilde tutuyorsunuz. Orta parmağınız ile alt göz kapağını aşağı yöne doğru çekerek, üst göz kapağını da yukarı kaldırıyorsunuz. İşaret parmağındaki lensi göze yerleştirdikten sonra, göz kırpma refleksiyle de lens göze yerleşmiş oluyor.

Uyurken Solotica Lens Takılır mı?

Uyurken, diğer renkli lens markalarında olduğu gibi gözde lens bırakılmamalıdır.

Renkli boyama tekniği ve içeriğinde bulunan hammaddesi ile sizin doğal bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ayrıca geniş renk yelpazesine sahip olduğu için renk konusunda da çok büyük kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Solotica lensleri, size en yakın bayiden satın alabilirsiniz. İnternet satışı, lenslerde yasal değildir.

Diğer renk grupları da aşağıdaki gibidir.

hidrocarme-lens

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM