Tears Naturale Ne 	İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Tears Naturale Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?Gözlerimiz kendini korumak ve temizlemek için sürekli göz yaşı üretir. Üretilen gözyaşı, göz yüzeyinin sürekli nemli kalmasını sağlayarak, göz ile göz kapağı arasındaki sürtünmeyi azaltır.Göz yaşı miktarı ya da kalitesinde azalma meydana geldiğinde göz tahriş olmaya başlar. “Göz Kuruluğu” ya da “Kuru Göz Sendromu” adı verilen rahatsızlık, gözdeki nem mikarının azalması sonucu ortaya çıkar.

Göz yüzeyini nemsiz bırakan, diğer bir deyişle gözü kurutan etkenlerin başında hava kirliliği, suni havalandırmanın olduğu ortamlar, yoğun ışığa maruz kalma, sürekli televizyon ya da bilgisayar ekranına bakma gibi her birimizin günlük hayatında yer alan etkenler yer alır. Bu nedenle göz kuruluğu oldukça sık rastlanan genel bir problemdir.

Göz kuruluğu yaşayan bireyler genelde gözde yanma ve kızarıklık, kaşıntı, batma hissi ve bulanık görme gibi sorunlar yaşarlar.

Kuru göz sendromundan kurtulmak için göze ihtiyacı olan nem seviyesini geri kazandırmak gerekmektedir.

Tears Naturale kullanarak göz kuruluğu semptomlarını ortadan kaldırabilir ve kuru göz sendromuna bir son verebilirsiniz. Tears naturale , gözyaşının yerini tutan suni bir göz damlasıdır. Halk arasında suni gözyaşı olarak da ifade edilen Tears Naturale ilaç grubunda yer almaktadır. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Göz kuruluğu tedavisinde kullanılan Tears Naturale , doğal gözyaşınız ile birleşen ve suda çözünen aktif maddelerden elde edilir ve kuru gözde hızlı ve uzun süreli rahatlama sağlar.

goz-kurulugu

Tears Naturale, suni göz yaşı damlası, göze damlatılarak kullanılan renksiz ve berrak bir göz damlasıdır. Kullanımı kolaydır, ucu bükülerek kopartıldıktan sonra kapak olarak kullanılabilen şeffaf plastik 0,8 mş’lik ambalajlar halindedir. Her bir ambalajı açtıktan sonra 12 saat süre ile kullanmanız önerilir.

Tears Naturale, rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan sıklıkta kullanabilirsiniz. Kullanım sıklığı ve ihtiyacınızı belirlemek için mutlaka bir göz doktoruna danışınız.

Tears Naturale , eczanenizden temin edebilirsiniz. 32 adet 0.8 ml tüp içeren kutu fiyatı 10,71 TL ancak göz hastalıkları uzmanı hekimler tarafından reçete edildiğinde ilaç bedeli SGK (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) tarafından karşılanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM