Yalnızca Lens Kullananların Sahip Olduğu 3 Avantaj!

Yalnızca Lens Kullananların Sahip Olduğu 3 Avantaj!Evet, bizler farklıyız çünkü gözlükler ve bir çerçeveyle camların arkasından dünyayı izlemek yerine kontakt lenslerimizle sorunları ortadan kaldırıyoruz. Peki, kontakt lens kullanıcılarının tümünün bazı özel güçlere sahip olduğu ile ilgili hikayeler size de anlatıldı mı? Anlatılmadı mı? O zaman size ait olan süper güçlerinizi keşfetmenin şimdi tam zamanı!Siz bir Son Soğan Bükücüsünüz

soğan soyma

Kontakt lens kullanıyorsanız söz konusu olan soğanlar olduğunda artık siz ayrıcalıklı kişiniz ve bir son soğan bükücüsünüz. Kontakt lensleriniz gözünüzün önünde bir nevi bariyer işlemi gördüğü için herkes soğan doğrarken salya sümük olsa bile siz dimdik duracak ve muhtemelen en ufak bir yanma hissi bile hissetmeyeceksiniz. Demiştik ya siz bir son soğan bükücüsünüz!

Sigaranın Dumanına Kalkansınız

sigara dumanı

Sigara kullananların yaşadıı en büyük sorunlardan biri istemsizce ters tepen bir rüzgar ve hava akımı neticesinde dumanın göze kaçması ve inim inim inletmesidir. Tıpkı soğanda olduğu gibi sigara konusunda da siz ayrıcalıklı bir bireysiniz. Her ne kadar zararlı olsa bile, gözünüze komple duman üflendiğinde bile gözünüzde dumanın o yakıcı ve kavurucu hissini hissetmeyeceksinizdir.

Sınırsız Renk Özgürlüğü

Özellikle günlük yaşantınızda durmaksızın kontakt lens kullanıyorsanız renkli ve numaralı bir lens kullanmak sizin için hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Okula veya ofise her gün farklı göz rengiyle gidebilen biri daha olmadığına göre siz renk konusunda tamamen özgürsünüz demektir. Üstelik saç rengine göre doğru renk tonunu ayarlama şansı çok nadir kullara bahşedilmiş bir özelliktir.

Sizin de kontakt lenslerinizle birlikte elde ettiğinize inandığınız süper güçleriniz mi var? O halde sizleri de yorum köşesine alalım;

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM