Yeşil Lens

Yeşil LensKontakt lens tercihi arasında en popüler seçimlerden biri de yeşil lensler. Yeşil lenslerin çokça tercih ediliyor olmasının önemli bir nedeni var. Yeşil lensler, yapısı gereği koyu göz rengi tonuna sahip olan kişilere mükemmel bir şekilde uyum sağlamayı başarıyor. Özellikle ela ve kahverengi tonlarında muhteşem bir görünümün ortaya çıkması, kontakt lensin kendini diğer göz rengiyle birlikte uyum içinde kamufule etmesi sonucunda yeşil lensler çokça kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.Yeşil kontakt lens almak istediğinizde karşınıza birçok farklı markanın farklı seçenekleri çıkıyor. Yani ister göz çapınız anormal bir numaraya sahip olsun isterseniz de göz bozukluğunuzun derecesi yüksek olsun. Şayet tercihinizi yeşil kontakt lenslerden yana kullanacaksanız hiç merak etmeyin. Siz de istediğiniz lense kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi Markalar Yeşil Kontakt Lens Satıyor?

1-Soflex Natural Colors

Soflex’in renkli lens serisi içerisinde mel, esmeralda ve ocre kod adlarıyla tanımlandığımız ton açısından ve biçim açısından farklılıkları olan kontakt lensler mevcut. Üstelik soflex kaliteli kontakt lensler üretiyor ve fiyatlarını da diğer markalara oranla daha alt bir sınırda tutuyor. Soflex’in renkli lenslerine bakıp, kendinize en uygun yeşil renk lensleri tercih edebilirsiniz.

2-FreshLook One Day

FreshLook’un One Day serisi içerisinde de yeşil lens kullanmak isteyenleri bekleyen iki farklı seçenek mevcut. Green ve Hazel renk kodlarıyla belirtilmiş olan renkli lensler koyu renk gözlere sahip olup, yeşil lenslerle gözlerinin rengini değiştirmek isteyenler için büyük bir fırsat!

3-FreshLook Color Blends

FreshLook’un farklı bir kontakt lens serisi olan Color Blends isimli renkli lens serisi içerisinde de tercih edilbilecek iki farklı renk alternatifi yer alıyor. Green ve Gemstone Green kod adlarıyla belirtilen yeşil lensler, daha farklı ton arayışında olan kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebilir.

4-FreshLook Dimensions

FreshLook’un bir diğer kontakt lens serisi olan Dimensions serisi ise tamamen yeşil renk lenslerden oluşuyor desek yeridir. Bu seri içerisinde pasifik mavisi haricinde sizleri bekleyen karayip aqua ve deniz yeşili gibi farklı renk alternatifleri yer alıyor.

5-Amazon

Amazon renkli lens serisinin içinde Green ve LagoonGreen kod adıyla belirtilen iki farklı ton ve desen özelliğine sahip yeşil lens seçeneği var. Hem kaliteli hem de yeşil lensler isteyenlerin Amazon’u tercih etmesini şiddetle önerebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM