Yosun Yeşili Lens

Yosun Yeşili LensYeşil lensler, hemen her göz rengine kolayca uyum sağlayabilen renk yapısı nedeniyle bugün, lens kullanıcıları tarafından hem en çok talep gören hem de en popüler şekilde kullanılan lenslerin arasında yer alıyor. Popüler bir kullanım alanına sahip olması ve çokça sevilen bir renk olması nedeniyle artık farklı lens markalarının farklı lens serileri altında istediğiniz birçok özel rengi bulabilmeniz mümkün. Bu renklere elbette Yosun Yeşili lensler de dahil.Yosun yeşili rengi gözlere sahip olmak istiyorsanız, önce hemen bir kontakt lens muayenesinden geçmeniz daha sonra da istediğiniz tona en yakın lensi satın almanız gerekecek demektir. Kontakt lens muayenenizi zaten çok önceden yaptırdınız ve şimdi sıra istediğiniz yosun yeşili renk tonunu bulmaya geldiyse aşağıdaki önerilerimizi mutlaka dikkate almayı unutmayın.

Yosun Yeşili Lens Kimlere Uygundur?

Yosun yeşili kontakt lensler, açık cilt tonu ve orta derece kapalı sayılan cilt tonlarına tamamen uyumlu sayılabilir. Fazla esmer kişilerinse yeşil renk tonlarına karşı kesinlikle mesafeli davranması gerekiyor. Yosun yeşili lensler esmer ten ve bir de koyu renk göz tonlarıyla kullanıldığında ortaya son derece yapmacık bir görüntü çıkacaktır. Eğer esmer tenliyseniz ve buna rağmen yeşil lens kullanmak istiyorsanız mutlaka yeşilin daha farklı tonlarına yönelmeniz gerekecek.

Eğer açık renk gözlere sahipseniz ve bu renk mavi değilse yosun yeşili lensler sizin üzerinizde ise harika bir manzaranın çıkmasına yardımcı olacaktır. Şayet cilt tonunuz açık fakat göz renkleriniz koyuysa sizler de yosun yeşili dediğimiz lens rengini deneyebilirsiniz.

Yosun Yeşili Lensler Nereden Satın Alınır?

Bunun tercihi elbette size kalmış, dilerseniz optikçilerin yardımıyla dilerseniz de doğrudan internet üzerinden satış yapan web siteleri yardımıyla kontakt lenslerinizi satın alabilirsiniz.

Yosun Yeşili Lensler Hangi Markalarda Yer Alıyor?

Yosun yeşili renk kullanmak isteyen kişiler aşağıda adını verdiğimiz lens markası / lens rengi kodlarına bakabilirler. Ayrıca lens renk kataloğuna bakmanızda size fazlasıyla yardımcı olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM