Desio Lensleri Nereden Bulunur ve Fiyatları

Desio Lensleri Nereden Bulunur ve FiyatlarıLensler artık sadece göz bozukluğu olanlar tarafından kullanılmıyor. Kontakt lens teknolojisinin gelişimi ile şeffaf lenslerin yanı sıra renkli lens üretimi de yapılabiliyor. Bu sayede renkli göz sahibi olma hayalini taşıyanlar ve değişiklikten hoşlananlar da desio lens renkleri kullanımını tercih edebiliyor.Desio Lenslerin Farkı Nedir?

Yurt dışında oldukça bilinen ve ülkemizde de son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren kontakt lens markası olan Desio, İtalyan Qualimed firması tarafından üretilmektedir.

Doğallıkta 5 yıldızı hak eden Desio lensleri, kullananların yapaylıktan uzak kalmasını sağlıyor. Birbirinden güzel renklere sahip lensler, oksijen geçirgenliği sayesinde göz kuruması ve zarar görmesinin önüne geçiyor. 3 aylık kullanım ömürlerine sahip lenslerden Icy Blue, Caramel Brown ve Lighter en beğenilen favori renkleri oluştururken insanlar en çok desio lens nerede satılır sorusunun cevabını bilmek istiyor

Desio Lensleri Nereden Temin Edilir?

Kaliteli ve şık ürünleri ile oldukça popüler hale gelen Desio lens ekşi sözlükte bile adından söz ettirmiş,  artık optik mağazalarında da satılmaktadır. İnternet sitesine sahip optik mağazaları ve lens satışı yapan web siteleri sayesinde de Desio ürünlerine ulaşmak çok kolaydır.

Piyasada ortalama 10 çeşit renk alternatifi ile beğeniye göre satışı yapılmaktadır. Ayrıca desiro lenslerinin kendi web sitesinden de satın alma imkanı bulunuyor.

desio-renkli-lens

Desio Renkli Lenslerin Fiyatları Nelerdir?

Renkli lensler hareli ve haresiz olarak cinslere ayrılırken, renk bakımından; opak tonlu ve renk kuvvetlendirici renkli lensler olarak ikiye ayrılır. Cinlerine ve özelliklerine göre fiyatlarında da değişiklik görülmektedir.

Aylık kullanım lensleri olan Desio lensleri, kendi sınıfı içinde fiyat kalite oranına göre en makul ürünlerden birindir. Diğer pek çok üründe olduğu gibi Desiro kontakt renkli lenslerde de internet satış fiyatları değişiklik göstermektedir.

Renkli Desio lensler nelerdir?

Renk kuvvetlendirici lensler genel anlamıyla göz rengini değiştirmez. Mevcut göz renginin kuvvetlenmesine ve daha parlak görünmesine yarar

Opak tonlu desio lens kullananlar göz rengini tamamen değiştirmek isteyenlerdir. Göz bozukluklarına uygun hazırlanabilen lenslerle göz rengini, kıyafete göre bile uyumlamak mümkün olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

1 Yorum

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM