En Doğal Renkli Lens ve En Doğal Lens Markası

En Doğal Renkli Lens ve En Doğal Lens MarkasıRenkli kontakt lensler zahmetsiz ve eğlenceli şekilde gözlerinizin rengini değiştirmenin kuşkusuz en basit yolu. Yine de hiçbirimiz gözlerimizin rengini değiştirdiğimizin dışarıdan bakıldığında belli olmasını istemeyiz. Bu durumda da en doğal renkli lens ve en doğal lens markasına yönelmek isteriz. Zira tahmin edersiniz ki gözlerimizin “Hey, bana bakın ben tamamen lensle değiştirilmiş bir çift gözüm!” demesini istemeyiz.Her tür saç rengi nasıl ki her cilt rengine uygun değilse her kontakt lens de herkese uygun değildir. Önemli olan sadece en doğal lens markası seçimi yapmak değil, ayrıca size en iyi uyacak renkli lens seçeneğini de bulmaktır. Size en uygun olan rengi bulduğunuz anda zaten piyasadaki hangi renkli lensi tercih ederseniz edin doğal bir görünüm elde edeceksinizdir. Aynı şekilde nasıl ki kendi göz renginize uyum sağlamayan bir rengi seçerseniz de o derece çuvallayacak ve hatta belki de paranızı çöpe atmış olacaksınızdır. Hadi, bu konuyu biraz daha detaylıca inceleyelim.

En Doğal Renkli Lens Hangisidir?

En doğal renkli lense ulaşmanız için öncelikle kendi göz rengini ve cilt renginizi en iyi şekilde analiz etmeniz gerekir. Bunları gözden kaçırarak satın aldığınız renkli lenslerin tamamı üzerinizde fiyasko olacaktır. Hatta teknoloji artık gerçekten büyük bir nimet ve siz de muhtemelen mutlaka bir akıllı cihaz sahibisinizdir. O zaman lenslerinizin sizde nasıl duracağını tahmini şekilde analiz etmek için neden akıllı cihazlarınızdan yardım almayasınız ki?

Eye Color Studio isimli Android ve iPhone uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirerek en kısa süre içerisinde kendinizde sayısız renkli lensi deneyebilir ve hangisinin sizde en iyi sonucu verebileceğini öğrenebilirsiniz. Şayet bir akıllı cihazınız yoksa o zaman lens deneme programı isimli yazımıza göz atabilir ve işlemleri bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın ki, önemli olan ilk aşamada size hangi kontakt lens renginin gittiğidir. Bu sonuca ulaştığınızda zaten hangi kontakt lensi denerseniz deneyin mutlaka sizi mutlu edecek olan sonucu elde edeceksinizdir. Size hangi lens renginin gideceği hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa o halde renkli lens kategorimizi ziyaret ederek bir bir istediğiniz lens renklerine göz atabilir ve hangi lens renklerinin kimlerde en iyi sonuçları meydana getirdiğini öğrenebilirsiniz.

En Doğal Renkli Lens Markası Hangisidir?

Eğer bir üst başlığı tam ve eksiksiz şekilde okuduysanız zaten artık cevabı biliyorsunuzdur. Önemli olan en doğal renkli lens markası değildir. Önemli olan size en iyi sonucu sunacak olan renkli lens seçeneğine erişmektir. Size uygun olan rengi bulduktan sonra artık marka sadece ufak ve önemsiz bir detaya dönüşecektir. Yine de her zaman için tercih edilen Freshlook ve Solotica serisine göz gezdirmeden kontakt lens satın almayı düşünmeyin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM